Hazes Meezingfeest bij 't Wapen in 2024
Hazes Meezingfeest bij 't Wapen in 2024 Foto: Ebru van der Ploeg

André Hazes Meezingfeest komt er weer aan

Actueel

Op zondagmiddag 5 oktober vindt weer het jaarlijkse André Hazes Meezingfeest plaats. Locatie is zoals gebruikelijk ’t Wapen van Zandvoort. 21 jaar na zijn dood (23 september 2004) wordt weer een ode gebracht aan de grootse volkszanger die Nederland ooit heeft gekend. 

Nog altijd leeft de muziek van de ‘oude’ Hazes, niet alleen bij zijn trouwe fans maar ook bij de jeugd is hij razend populair. Dat is te merken, want het Hazesfeest trekt nog steeds elk jaar meer publiek. 

Het programma is overvol. De beste zangers uit Zandvoort en omgeving zullen Andrés grootste hits vertolken. Te horen zijn onder andere Mark Meijer, Jeremi van den Berg, Mauro Frijters, Eric Lefferts en Mike Daane. Het bijzondere van dit zangfeest is dat iedereen uit volle borst mee mag zingen. Uit vorige edities is gebleken dat het publiek dat juist lekker vindt. Je kan mee galmen en je helemaal uitleven, zodat je de zorgen van alledag voor even vergeet!

De aanvang van het Hazesfeest is 16.00 uur. Omdat zingen dorstig maakt, zoals Hazes altijd zelf aantoonde, hoeft niemand dorst of honger te hebben. Volgens traditie staat er een onvervalste Hazesburger op het menu, compleet met Unox-worstje… De toegang voor het Hazesfeest is gratis.