
Succesvolle kerstactie scholier
AlgemeenSuccesvolle actie scholier Wesley Geel
De Zandvoortse basisscholier Wesley Geel van de Hannie Schaftschool, heeft via een artikel over de kerstactie van Ellen Kuijpers in de Zandvoortse Courant, zelf ook een actie op touw gezet om haar te steunen. Het artikel sprak hem zo aan dat hij spontaan twee winkelwagentjes op de beide etages van de school zette en zijn medeleerlingen vroeg om ze met allerhande leuke en lekkere dingen voor de kerstpakketten te vullen.
Zijn actie breidde hij uit naar de Zandvoortse supermarkten, met dezelfde vraag. Van twee ‘grote jongens’kreeg hij al snel een positief antwoord: Albert Heijn en Dirk van den Broek wilden zijn actie steunen. Deze week kon Wesley samen met zijn vader heel veel lekkere dingen aan zijn al opgehaalde spulletjes op school toevoegen. De hele verzameling van producten heeft hij vrijdagavond in Kenamju aan Kuijpers aangeboden.
Overigens kan de actie nog tot 14 december aanstaande gesteund worden. U kunt dan uw donaties tijdens openingstijden bij Kenamju aan de A.J. v.d. Moolenstraat en bij de Groene Zusjes in de Haltestraat aanleveren. Daarna gaat Kuijpers hopelijk weer veel kerstpakketten samenstellen die vlak voor Kerstmis in Zandvoort en Haarlem bezorgd zullen worden.
Ook daarvoor heeft ze hulp gekregen. “Iemand wil de pakketten bij de adressen in Haarlem bezorgen. Dan kan ik me op ‘mijn&rsquodorp Zandvoort concentreren;, aldus een gelukkige Ellen Kuijpers.




