
TCZ verstevigt koppositie
AlgemeenHet ‘vuistje’gaat omhoog. Scott Griekspoor haalt de derde set binnen.
TCZ verstevigt koppositie
Tennisclub Zandvoort (TCZ) heeft woensdag meer dan duidelijk gemaakt dat ze een van de topfavorieten voor de landstitel in de Eredivisie Zondag Gemengd van de KNLTB zijn. Rapiditas Energy4All moest in Zandvoort met niet minder dan 6-0 buigen voor de ploeg van trainers Dick Suijk en Hans Schmidt.
De dames Chantal Skamlova en Quirine Lemoine wonnen hun singlepartijen met respectievelijk 4-6, 6-4, 6-2 en 6-4, 6-0. Scott Griekspoor won met 3-6, 7-5 en 6-3. Yannick Mertens was goed voor 7-5 en 6-4.
Ook de beide dubbelpartijen bleven in Zandvoort. Daniëlle Harmsen en Lemoine wonnen in de super tie break: 6-0, 4-6 (10-8) en Griekspoor/ Mertens sleepten met 6-3 en 6-4 het 6e wedstrijdpunt binnen. Zandvoort verstevigde de koppositie en het dor de coaches vooraf gestelde doel, een plaats in het finale weekend van 9 en 10 juni op de baan van landskampioen Leimonias, komt almaar dichterbij.
Zaterdag speelt TC Zandvoort de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen.tegen het Haagse LTC Leeuwenburgh op de agenda. Die wedstrijd op tennispark De Glee start om 12.00 uur met de dames single partijen. De entree is gratis.
Komende week speelt TC Zandvoort nog twee keer een uitwedstrijd: dinsdag in Den Haag bij landkampioen Leimonias en donderdag bij LTC Naaldwijk.
Komende week een uitgebreid verslag van de wedstrijd tegen Rapiditas in de Zandvoortse Courant.




