
Aanzet tot ronselen stem niet te bewijzen
AlgemeenUit politieonderzoek blijkt dat er onvoldoende bewijs is voor het aanzetten van het ronselen van een stem voor de gemeenteraadsverkiezingen van 19 maart jl. in Zandvoort. Dat maakte de persvoorlichter van Gemeente Zandvoort donderdag 1 mei bekend.
Vrijdag 28 maart heeft burgemeester Meijer van Zandvoort hiervan aangifte gedaan bij de politie. Er was een concrete melding dat in Zandvoort geprobeerd is een stem te ronselen voor de gemeenteraadsverkiezingen van
19 maart jl. Door de politie zijn er diverse getuigen gehoord maar er blijkt onvoldoende bewijs te zijn om te komen tot een verdachte. Daarnaast zijn er volgens de officier van justitie geen verdere aanwijzingen dan deze ene aangifte.





