Afbeelding

'Spartaanse drukte'

In Zandvoort kwam alles samen dit weekend. De Spartan Obstacle Run op het strand en de boulevard, de DTM op het circuit en het superzomerse strandweer. Ondanks dat het heel druk was, verliepen de evenementen zonder noemenswaardige incidenten. De bikkels die de Spartan Run meededen moesten naast alle obstakels ook de hitte overwinnen. Tussen alle gespierde atleten liepen ook bijzondere figuren, zoals deze man. Zou het een Schot zijn geweest?

Foutparkeerders

Vanwege de drukte waren vrijwel alle parkeerplekken in Zandvoort bezet. De gemeente riep ook op om vooral met het openbaar vervoer of de fiets te komen. Wie toch met de auto kwam en geen parkeerplek meer kon vinden, had wel een probleem. Althans, sommige dure-auto-bezitters creëerden zelf een parkeerplek en zullen een eventuele boete op de koop toe hebben genomen.

Boulevardhond 

Ook de camperplekken op de boulevard waren het hele weekend vol. Dankzij betonblokken ontstonden er geen gevaarlijke situaties meer met campers die over het fietspad uitstaken. Maar deze hond zorgde wel voor een nieuw gevaar… We hopen maar dat de viervoeter het weekend heeft overleefd.

Apparaat defect

De blikjesautomaat van supermarkt Dirk was buiten gebruik. Dat zullen de vele blikjesjagers niet leuk hebben gevonden. Wellicht heeft er eentje geprobeerd of het apparaat echt stuk was. Of zou Dirk het apparaat bewust hebben uitgezet omdat het geen zin had in file bij de automaat?

Straat afgesloten

Nadat de Gerkestraat maandenlang was afgesloten ging de straat in maart eindelijk weer open voor het verkeer. De verbazing was groot toen afgelopen week de straat opnieuw een aantal dagen dicht ging. Was het vanwege herstelwerkzaamheden? Gelukkig was de straat op tijd weer open voor de pinksterdrukte.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding