Afbeelding

Vuilnisbakken (1)

Foto: John Dalhuijsen

Niet zelden staat en ligt er van alles naast de ondergrondse vuilcontainers. Van glasplaten tot grote vazen (zoals op de foto). Je zou denken dat iemand wel weet dat dit niet door de gleuf past, toch? Maar ja dan is de vraag: moet de gleuf groter of kan men elders terecht met dit soort afval? Het antwoord is eenvoudig: ga naar de website van Spaarnelanden, daar staat precies waar je welk afval kan deponeren. 

Vuilnisbakken (2)

Naast de vuilcontainers is in veel gevallen ook een glascontainer en een kartoncontainer geplaatst. Vooral die laatste is vaker vol dan leeg. Gvolg is dat er allerlei karton uitsteekt of naast wordt gelegd, wat met een beetje wind natuurlijk gaat rondslingeren. Probleem is dat veel winkeliers hun karton in deze containers stoppen, terwijl het de bedoeling is dat zij zelf hun afval (laten) afvoeren. Ook hier is Spaarnelanden de ideale oplossing!

Zandvoort kunstdorp 

Dit kunstwerk lag vorige week ook zomaar op straat. Woensdag, grofvuil ophaaldag, bleef dit schilderij liggen. Donderdag, vrijdag en zaterdag lag het er ook nog maar zondag was het opeens verdwenen. Zou iemand het hebben meegenomen en thuis aan de muur hebben gehangen? Het zou mooi zijn als dit zo is en dat het kunstwerk een tweede leven heeft gekregen. 

Zeehondje

Nieuws is het niet echt, maar bijzonder blijft het wel. Een zeehondje dat op het strand ligt te rusten. Het trekt altijd veel bekijks, maar het beste is om het dier met rust te laten. Vrijwel altijd gaat het goed met het beestje en ligt het gewoon te ‘chillen’ op het strand.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding