Pianist Dado Moroni zal de nieuwe vleugel gaan bespelen
Pianist Dado Moroni zal de nieuwe vleugel gaan bespelen Foto: aangeleverd

Jazzconcert in februari nu al uitverkocht

Het jazzconcert van komende zondag in Nieuw Unicum is uitverkocht. Maar ook het concert van februari is al helemaal uitverkocht. Op 15 februari zal eerste jazzconcert in het gerenoveerde Theater De Krocht gegeven. Tijdens dit speciale concert wordt de geschonken vleugel in gebruik genomen en er wordt een cd-opname gemaakt. Het belooft een bijzonder concert te worden want het is nu al uitverkocht.

De piano, die door de stichting ZABAWAS is geschonken aan stichting Jazz in Zandvoort, zal als eerste worden bespeeld door Dado Moroni, met begeleiding van Joris Teepe (bas) en Frits Landesbergen (drums).

“Uiteraard zijn we ontzettend blij met de schenking die door een fantastisch initiatief van trouwe bezoeker Jaap Funnekotter mogelijk is gemaakt”, laat voorzitter Hans Reijmers weten. “Om het geheel nog meer inhoud te geven en er een blijvende herinnering van te maken, wordt er een live cd-opname gemaakt die waarschijnlijk vanaf het nieuwe jazzseizoen in september 2026 gekocht kan worden.”

Veel van de trouwe jazzliefhebbers willen daar graag bij zijn, waardoor deze bijzondere middag in De Krocht al snel was uitverkocht. “Helaas moeten wij melden dat het concert op 15 februari reeds uitverkocht is. Dat komt mede omdat de ruimte van de zaal is aangepast en er maar maximaal 135 bezoekers mogen plaatsnemen”, meldt Reijmers.

Wachtlijst

Het is wel mogelijk om op de wachtlijst/reserveringslijst te komen. In dat geval kunt u een mailbericht sturen naar info@jazzinzandvoort.nl. “De praktijk wijst uit dat er ongetwijfeld passe-partout houders of bezoekers zijn die al gereserveerd en betaald hebben maar door omstandigheden niet in staat zijn om te komen. Aan hen willen we verzoeken om de afwezigheid te melden via het bovengenoemde emailadres. Het entree bedrag wordt -zoals bekend- naar u teruggestort.”

De vrijgekomen plaatsen kunnen dan worden ingenomen door personen die op de wachtlijst staan. “Immers worden wij blij van een volle zaal in plaats van lege stoelen te zien! Alvast bedankt voor uw medewerking”, aldus Reijmers tot besluit.