Portier bewerkt met honkbalknuppel
Portier bewerkt met honkbalknuppel Foto: zandvoortsecourant.nl

Portier bewerkt met honkbalknuppel

Algemeen
Politieagenten stelden zondagochtend omstreeks 01.30 uur een onderzoek in nadat er een melding was binnengekomen was dat er werd gevochten bij een horecagelegenheid aan de Haltestraat. Hierbij zou ook een honkbalknuppel gebruikt zijn.
 

Ter plekke bleek een beveiligingsmedewerker een klap te hebben gehad met en honkbalknuppel. Korte tijd later werden twee mannen, een 21-jarige inwoner van Halfweg en een 22-jarige Haarlemmer, aangehouden. De Haarlemmer werd toen de agenten hem aanspraken direct agressief, hij verzette zich ook tegen zijn aanhouding. In de bus waarin de twee zaten, werd een honkbalknuppel aangetroffen. Deze is in beslag genomen.

Uit eerste onderzoek blijkt dat de twee mannen de horecagelegenheid waren uitgezet. Zij waren het hier niet mee eens, waarna zij terugkwamen met een honkbalknuppel. De mannen zijn overgebracht naar een politiebureau en ingesloten voor verhoor.