Afbeelding
Foto: Stichting Duinbehoud

Neem deze zomer een Duik in de Duinen met ‘digitale duincursus’

Actueel

Stichting Duinbehoud heeft speciaal voor jongeren een digitale cursus ontwikkeld: Duik in de Duinen. Online leer je allerlei leuke en belangrijke dingen over het grootste natuurgebied van Nederland: de duinen. Alle info is eenvoudig en toegankelijk, met veel foto’s en filmpjes. Elke 4 dagen krijg je een lesje in je mail.

Er is veel te vertellen over wat de duinen zo bijzonder maakt. Maar ook over hoe de duinen ons beschermen tegen de zee, over de gevolgen van zeespiegelstijging en over wat de industrie doet met de duinen. Dit leer je allemaal digitaal. Grote thema’s die met de kust te maken hebben worden eenvoudig uitgelegd. Er zijn vier thema’s: Duinen & biodiversiteit / Industrie - effect op mens én natuur/ Duinen en zeespiegelstijging / Het strand - recreatie én natuur. Je meldt je in een keer voor alle vier thema’s aan. Elk thema bestaat uit drie digitale lessen. 

Ook voor (groot)ouders

En wat is er nu leuker dan dit samen te doen. Samen met je (klein)kind leren. Dus ook (groot)ouders kunnen zich voor de digitale cursus aanmelden. Meer informatie en aanmelden: www.duinbehoud.nl/duikindeduinen