Tien jaar Classic Concerts met Emmy Verhey

Foto: Mikhail VaneevKomende zondag viert de stichting Classic Concerts het feit dat tien jaar geleden er een begin met de Kerkpleinconcerten werd gemaakt. De stichting heeft voor het jubileumconcert niemand minder dan de beroemde violiste Emmy Verhey vast weten te leggen.

Emmy Verhey speelt samen met het ensemble Camerata Antonio Lucio, waarin naast Verhey tevens optreden Aart Bergwerff (klavecimbel), Joep van Beijnum (viool) en Douw Fonda (cello). Het concert begint om 15.00 uur en de kerk gaat om 14.30 uur open.

Zoals gebruikelijk bij de Kerkpleinconcerten is ook het jubileumconcert gratis toegankelijk. Echter, gezien de grote belangstelling die mag worden verwacht en de beperkte capaciteit van de Protestantse kerk, heeft het bestuur van Classic Concerts besloten dat alleen aan diegenen toegang wordt verleend die voorafgaande aan dit concert een, gratis, toegangsbewijs hebben gereserveerd. Aanvraag is nog mogelijk via e-mail aan ajmbergen@hetnet.nl of via 06-51853814. Haast u, want naar verluid zijn er nog maar een paar kaarten voorhanden.




Geplaats door Redactie op: 18 augustus 2010
Reacties 0 reactie(s)
 Beste lezer, wilt u reageren op dit bericht? Registreer u dan als ZC Lezer (Klik Hier)
 
Er zijn nog geen reacties op dit nieuwsbericht